poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Karaman’da çalışmalar devam ediyor

Karaman Mahallesi’nde devam eden üst yapı çalışmaları çerçevesinde 13 sokakta çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Karaman Mahallemizde çalışmalarımız doludizgin gidiyor. 13 sokakta süren çalışmalarımızda sona doğru yaklaşıyoruz” dedi.

21-07-2017 18:16
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Merkezefendi Belediyesi’nin imzaladığı protokol çerçevesinde Karaman Mahallesi’nde üst yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Karaman Mahallesi’ndeki 13 sokakta üst yapı çalışmalarında sona yaklaşılıyor.

Çalışmaların beraberinde bu sokaklarda havada bulunan elektrik hatları da artık yer altına alınıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemizde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızdan biri de üst yapıyla ilgili. Hepimizin bildiği gibi Karaman Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarımızı başlatmıştık. Çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu mahallemizdeki 13 sokağımızda sona doğru yaklaştık. Vatandaşlarımıza sabırlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Karaman’da çalışmalar devam ediyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör