poyrazoğlu otomotiv etiler

KAPININ İÇİNDEN KAÇAK SİGARA ÇIKTI 

Denizli Enmiyet Müdürlüğü ekipleri  izin belgeleri olmadan tütün satışı yapan 8 iş yerine operasyon düzenledi. Operasyonda bir kapının içerisinde gizlenmiş 800 paket kaçak sigara ile tütün ürünleri ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi. 

17-05-2018 16:40

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Müadele Şubesi ekipleri, kent merkezinde tütün ve tütün mamulleri kaçakçılığının önlenmesi ve yasa dışı ticarete konu olan her türlü ürüne el konulması amacıyla tütüncü adı altında faaliyet gösteren iş yerlerinde kontroller ve aramalar gerçekleştirildi. Kontrol ve aramalarda kent merkezinde 8 iş yerinin izin belgesi bulunmadığı ve yasa dışı yollarla temin edilen tütün ve tütün mamulleri olduğu tespit edildi. 

Yapılan aramalarda bir işyerinde bulunan kapının içerisine gizlenmiş vaziyette kaçak sigara bulundu.  Operasyonda toplam 800 paket kaçak sigara, 3 bin 200 adet içi tütünle doldurulmuş makaron, 48 adet elektronik sigara ve likiti, 54 kilogram kıyılmış tütün ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi. Ele geçirilen kaçak tütün ürünlerine ve tabancaya el konuldu. . 
Operasyonda gözaltına alınan 7 şüpheli şahıs hakkında ise Kaçakçılık Kanunu’na muhalefet suçundan işlem yapıldı.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - KAPININ İÇİNDEN KAÇAK SİGARA ÇIKTI 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör