poyrazoğlu otomotiv etiler

“Kandil bataklığını kurutacağız!”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin terör örgütü PKK’nın beslendiği Kandil bataklığını kurutmaya kararlı olduğunu söyledi.  Tin, PKK, PYD, YPG gibi terör örgütlerinin Türkiye’nin karşısına çıkarılan piyonlar olduğunu vurguladı.  

11-06-2018 15:51

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Çameli ilçesinde esnafları ziyaret etti, belediye parkında ve İmamlar mahallesi ile Belevi mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretleri esnasında vatandaşlara hitap eden Milletvekili Şahin Tin, terör örgütlerine yönelik yürütülen operasyonlar hakkında kararlılık mesajı verdi. 

“Hainlerin tepesine bineceğiz!”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’in gündeminde Kandil’e operasyon hazırlıkları ve terörle mücadele vardı. Türkiye’nin terörün kaynağı olan Kandil bataklığını kurutmaya, o bölgeyi teröristlerden temizlemeye kararlı olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, “Cerabrus’u, Afrin’i ‘Zeytin Dalı’ ve ‘Fırat Kalkanı’ harekâtı ile nasıl başlarına geçirdiysek, oraları terör örgütlerinden nasıl temizlediysek, kahraman ordumuz Kandil’de de bu ihanet şebekesine haddini bildirecek, yok edecektir. Türkiye’nin başına musallat edilen bu örgütün sonu gelmiştir” dedi. 

“Ak Parti’yi engel olarak görüyorlar”

Türkiye’nin terör örgütü ve uzantıları üzerinden yıllardır emperyalizmle ve Siyonizmle mücadele ettiğine vurgulayan Milletvekili Şahin Tin,  “AK Parti iktidarı, son dönemde emperyalizmin, siyonizmin planlarının farkında olduğunu ve gerçekleşmesine müsaade etmeyeceğini ortaya koymuştur. Bu nedenle Türkiye’yi AK Parti’nin yönetmesini istemiyorlar. Döviz kurlarındaki operasyon, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarının maksatlı şekilde kredi notumuzu düşürmeleri, ülke ekonomisinde sorun varmış gibi göstermeye çalışmaları, AK Parti iktidarını emellerinin önündeki en büyük engel olarak görmelerinin sonucudur. Her türlü enstrümanı kullanarak saldırıyorlar. Ama başaramayacaklar. Halkımız, bütün oyunların farkındadır ve AK Parti’ye, Cumhur İttifakı’na, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sonuna kadar sahip çıkacaktır” diye konuştu.
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Kandil bataklığını kurutacağız!”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör