poyrazoğlu otomotiv etiler

Kampanya iyi geldi

25-12-2017 16:53

“Termaliyigelir” kampanyasının yürütüldüğü Pamukkale’de yılbaşını geçirmek isteyen yerli ve yabancı ziyaretçilerin aşırı talebi, otellerin tamamının şimdiden dolmasını sağladı.

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) çatısı altında 2 yıldır yapılan ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi ve Denizli sivil toplum örgütlerinin de destelediği ‘termaliyigelir’ kampanyası meyvelerini vermeye başladı.

DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, Pamukkale ye yerli ziyaretçi talebinin ‘termaliyigelir’ kampanyasından sonra % 35 arttığına dikkat çekti. Şen, özellikle yılbaşı ve sömestre tatillerinde bu talebin en yüksek düzeye çıktığını özellikle bu yıl çok uzun yıllar sonra ilk defa Pamukkale de konaklayacak yer bulamayan yabancı grupların Denizli şehir merkezinde yılbaşı rezervasyonlar yaptırdığını söyleyerek,  bu durumun Denizli turizmi için memnuniyet verici olduğunu söyledi.

DENTUROD Başkanı Şen, 2018 yılında ülke turizminin de geçmiş yıllara göre çok daha iyi geçmesini beklediklerini, katıldıkları uluslar arası Londra fuarında bunun ilk işaretlerini görmeye başladıklarını kaydetti. Şen, özellikle yaz döneminde tatil programları yapan Denizlili vatandaşların sezonda yüksek fiyatlarla tatil yapmamaları için erken rezervasyon fırsatlarını mutlaka değerlendirmeleri konusunda uyarılarda bulunarak, “Tüm ülkemiz vatandaşları için sağlıklı mutlu huzurlu bir 2018 yılı diliyoruz” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kampanya iyi geldi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör