etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Kasım 2018 Pazartesi

Kale’de Selman ve Muhittin de ayrıldı

İlk yarı maçlarının tamamlanması ile birlikte Kale Belediyespor’da kan değişikliği devam ediyor. Daha önce 6 futbolcusuyla yollarını ayıran Kale Belediyespor Muhittin Tekin ve Selman Yıldırım ile de yollarını ayırdı.

28-12-2017 16:54


Orhan MKIKIROĞLU -
Kale Belediyespor’da daha önce Ferhat Çiçek, Ferhat Uysal, Uğur Köprülü, Ozan Kurukoç, Ümit Koz ve Emrah Sansar ile yollarını ayırmıştı.
Teknik heyetin raporu doğrultusunda iki sezondur Kale Belediyespor formasını giyen Selman Yıldırım ile sezon başında takıma kazandırılan Muhittin Tekin ile yollar ayrıldı. Giden futbolcuların yerine araştırmaların sürdüğünü ve Kale Belediyespor’a yakışan transferlerin yapılacağını belirten Kale Belediyespor başkanı Hıdır Ercedoğan, çok güçlü bir takım oluşturmak için dört bir koldan çalışmaların sürdüğünü kaydetti. Başkan Ercedoğan” Daha önce takımdan 6 futbolcu ile yollarımızı ayırmıştık. Teknik heyetin raporu doğrultusunda Muhittin Tekin ve Selman Yıldırım ile de yollarımızı ayırdık. Ben kendilerine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Şuana kadar 8 futbolcu ile yollarımızı ayırdık. Bu futbolcuların yerine mutlaka transfer yapacağız” dedi.
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kale’de Selman ve Muhittin de ayrıldı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör