poyrazoğlu otomotiv etiler
12 Aralık 2018 Çarşamba

İYİ Parti Öztürk’e emanet

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi olan Yasin Öztürk’ün Denizli il başkanı olacağı bir süredir kulislerde konuşuluyordu. Öztürk, İYİ Parti Denizli Kurucu İl Başkanı olarak atandı.

11-11-2017 12:29

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi olan Yasin Öztürk, Denizli İl Başkanı olarak atandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Öztürk gurur duyduğunu belirterek, “Güzel Denizli'mizin İYİ Parti Kurucu İl Başkanlığı görevinin şahsıma tevdi edilmiş olması beni son derece onurlandırmıştır. Bu süreçte bizleri yanlız bırakmayan ismini saymakla bitiremeyeceğim Denizli İYİ Parti Gönüllülerine teşekkür ederim. İYİ Parti'ye gönül vermiş tüm arkadaşlarımızı eksiksiz kucaklayacağımdan emin olun.
Siyasette başarı tek başına olmaz, olamaz. Tüm arkadaşlarla hep birlikte takım ruhu ile partimizin Denizli'de başarılı olabilmesi için gece- gündüz durmadan çalışacağız. Denizli'de ulaşılmadık vatandaş, çalınmadık kapı bırakmayacağız” dedi.


“Hızla örgütlenip kongre yapacağız”

Hızla örgütlenip en kısa sürede kongre yapacaklarını vurgulayan Yasin Öztürk, “Öncelikle partimizin İl Yönetimi teşekkül edecektir. Akabinde İlçe Teşkilatı başkanları belirlenip, ilçe yönetimleri oluşturulacaktır ve sonrasında partimizde üye kayıtları başlayacaktır. Olası bir erken seçime hazırlıklı olabilmek için hızlı bir şekilde kongre süreçlerini tamamlayacağız. Hedefimiz ilk yerel seçimlerde Denizli'mizin tüm ilçelerinde Belediyelerde İYİ Belediyeler, ilk genel seçimlerde Denizli'de partimizi birinci parti yapmaktır. Her Denizlili vatandaşımızın İYİ olması için yılmadan, yıkılmadan, bıkmadan, usanmadan tüm gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İYİ Parti Öztürk’e emanet
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör