poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

İYİ Parti görev dağılımını yaptı

İYİ Parti Hasan Akgün’ün yeniden İl Başkanı olarak atanmasının ardından oluşan yeni yönetim görev bölümü yaptı. Fatih Coşkun ikinci başkanlığa, Cemalettin Baydar il sekreterliğine getirilirken, 13 farklı alanda başkan yardımcısı belirlendi. 

11-10-2018 11:54

Genel merkez tarafından İl Başkanlığı’na atanan Hasan Akgün’ün oluşturduğu 73 kişilik İl Yönetim Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirerek görev bölümünü yaptı. Toplantıda görev dağılımının yanı sıra yerel seçim çalışmaları da değerlendirildi. Yapılan görev dağılımı sonucu Fatih Coşkun ikinci başkanlığa, Cemalettin Baydar il sekreterliğine, Pelin Çetinalp il saymanlığına getirildi. Ayrıca 13 farklı alanda başkan yardımcısı belirlendi. 

Görev dağılımı sonucu Sertaç Sarıaslan  teşkilattan,  Uğur Çizmecioğlu  seçim işleri, hukuk ve insan haklarından, Mustafa Kemal Şahan  mahalli idarelerden, Özgür Nalbant  araştırma ve geliştirmeden, Hasan Hüseyin Bozkurt  siyasi işlerden, Alime Güngör  basın, yayın ve medyadan, Zeynep Sözeri kadın ve aile politikalarından, Türkay Berberoğlu  STK ve halkla ilişkilerden, İbrahim Afatoğlu  eğitim, kültür ve propagandadan, Süleyman Semerci  gençlik kollarından, Himmet Kaynak  sektörel ilişkilerden ve Yasemin Balcı sosyal işlerden sorumlu başkan yardımcısı oldu. 

İl Başkanı Hasan Akgün, titiz bir sürecin ardından belirlenen il teşkilatında görev dağılımını gerçekleştirdiklerini söyledi. Teşkilatlardaki atamaların devam ettiğini ve enerjilerini yerel seçimlere yönlendirdiklerini belirten  Akgün, “24 Haziran seçimlerinde daha çok yeni bir parti olmamıza rağmen önemli bir başarı elde ettik. Bundan sonraki hedefimiz yerel seçimler. Tüm gücümüzü ortaya koyup, gecemizi gündüzümüze katıp tüm belediyelerini kazanmak için çalışacağız” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İYİ Parti görev dağılımını yaptı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör