poyrazoğlu otomotiv etiler
16 Temmuz 2020 Perşembe

iYi Parti Denizli ilçe kongrelerini tamamladı

İYİ Parti Denizli’de, 8 Şubat 2020 tarihinde Acıpayam İlçe Kongresi ile başlayan 2. Olağan kongre süreci dün yapılan Çal ve Bozkurt ilçe kongreleri ile tamamlandı. 

17-03-2020 20:27

Kongreler öncesinde İYİ Parti İlçe başkanlığı görevinde bulunan; Acıpayam, Babadağ, Bozkurt, Buldan, Çameli, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Tavas İlçe başkanları kongrelerde yeniden seçilirken; Baklan, Bekilli, Beyağaç, Çal, Çivril ve Serinhisar İlçe Başkanları yeniden aday olmadılar ve bu ilçelerde, başkanlar değişti. İlçe Başkanı ve ilçe yönetim kurulu ile birlikte 19 Nisan’da yapılacak olan İl Kongresi’nde oy kullanarak İl Başkanını belirleyecek 600 delegenin de seçildiği ilçe kongrelerine İYİ Partililer,  yoğun katılım sağladı. İlçe kongrelerinde, kongre divanının kadınlardan oluştuğu Babadağ ve Çivril’de İlçe Başkanlarının “kadın” olmaları dikkat çekti.  

Kongrelerin tamamlanmasının ardından açıklama yapan İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, “ İlçe kongrelerimizi partimize ve Denizli’mize yakışır bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bayrağı devreden ancak partimize ilçe başkanlığı gibi önemli bir noktada hizmet vererek en iyi şekilde temsil eden başkanlarımıza ve aday olarak demokrasi yarışına güç veren tüm İYİ Partililere, teşkilatım adına teşekkür ederim. Kongreler ile birlikte seçilen tüm ilçe başkanlarımıza ve ilçe yönetim kurullarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum. İlçe Kongrelerimizde hep yanımızda olan, İl Yönetim Kurulumuza, belediye meclis üyelerimize, ilçe başkanlarımız ve yönetim kurullarına, kadınlarımıza, gençlerimize, mahalle teşkilatlarımıza ve kongrelerimize katılım sağlayan tüm iyi insanlara teşekkür ederim” dedi.

Acıpayam- Muzaffer Akyol, 

Babadağ – Ayşen Yümsek, 

Baklan – Hamza Erdoğan, 

Bekilli – Gökhan Güleçyüz, 

Beyağaç – Nihat Tabanlı, 

Bozkurt – Hasan Çoban, 

Buldan – Süleyman Yoldaş, 

Çal – Cengiz Okdem, 

Çameli – Oğuz Buğra Tur, 

Çardak – İsa Duru, 

Çivril – Elvan Çakmakçı, 

Güney – Ali Kaput, 

Honaz – Osman Çaybaşı, 

Kale – Turgut Mayuk, 

Merkezefendi – Mehmet Ertuğrul Gökçe, 

Pamukkale – Mustafa Çobanoğlu, 

Sarayköy – Ahmet Çelikak, 

Serinhisar – Mehmet Gündaş, 

Tavas – Bekir Yakıt  

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - iYi Parti Denizli ilçe kongrelerini tamamladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör