poyrazoğlu otomotiv etiler

İYİ Parti’de 6 ilçeye daha başkan atandı

İYİ Parti’de  7 ilçeye yapılan atamanın ardından 6 ilçede daha ilçe başkanları atandı. Merkezefendi İlçe Başkanlığına Hakan Demirci getirildi.

16-10-2018 11:15

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün, yeniden yapılanma kapsamında daha önce açıkladıkları 7 ilçeye ilave olarak 6 ilçenin daha başkanlarının belirlendiğini, kalan 6 ilçede görevlendirmenin en kısa sürede yapılacağını belirtti. Akgün, Merkezefendi İlçe Başkanlığına Hakan Demirci’nin, Tavas İlçe Başkanlığına Bekir Yakıt’ın, Kale İlçe Başkanlığına Ali Yankayış’ın, Beyağaç İlçe Başkanlığına İsmet Şener’in, Sarayköy İlçe Başkanlığına Pembe Pervin Pamukçu’nun ve Bekilli İlçe Başkanlığına Gökhan Güleçyüz’ün atandığını açıkladı.

Acıpayam, Babadağ, Baklan, Çal, Çameli ve Güney ilçe başkanlarının kısa süre içinde görevlendirileceğini bildiren Akgün, daha önce Pamukkale, Bozkurt, Buldan, Çardak, Çivril, Honaz ve Serinhisar ilçe başkanlarının açıklandığını sözlerine ekledi. 

Başkan Akgün, yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında dinamik, zinde, çalışkan, istekli teşkilâtları oluşturmak için çalışmalara devam ettiklerini ifade etti. 

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İYİ Parti’de 6 ilçeye daha başkan atandı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör