poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

“İvedilikle çözümlenmeli”

Denizli Çardak Havalimanı'nda taşımacılık yapan Pamukkale Taksi Kooperatifi’nin sözleşmelerinin feshedilmesinden dolayı yaşanan ulaşım krizine çözüm bulunamaması,  işadamlarını da çileden çıkardı. DESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Okan Konyalıoğlu,  “Acil Önemli” başlığı ile yaptığı yazılı açıklamada, soğuk kış aylarında yaşanan bu sorunun sanayi şehri olan Denizli'ye yakışmadığını, ivedilikle bu sorunun çözümlenmesini istedi. 

11-01-2019 16:45

Çardak Havaalanı’nda kazım ayından beri yaşanan taksi krizinin hala çözümlenmemiş olmasına tepki gösteren Denizli Sanayici ve İşadamları Derneği  (DESİAD)Yönetim Kurulu Başkanı Okan Konyalıoğlu, “Acil Önemli” başlığı ile yaptığı yazılı açıklamasında bu sorunun ivedilikle sonuçlandırılmasını istedi. 

Konyalıoğlu açıklamasında,  “İlimizde,  Havaalanı şehir merkezi arasında yaşanan sorunun hala çözülememiş olması vatandaşlarımız başta olmak üzere misafirlerimizi mağdur etmektedir. Özellikle soğuk kış aylarında yaşanan bu sorun maalesef sanayi şehri olan Denizli'mize yakışmamaktadır.  Sağlık ve kültür turizmi için yaptığımız tanıtım çalışmaları ki geçen sene başlatılan ve büyük bütçeler ayrılan ‘Termal İyi Gelir’ projesinde milyonlara ulaşılmışken havaalanındaki sorunların çözümsüz kalması anlaşılır gibi değildir. Ayrıca, yurtdışı ve yurtiçinden ticaret amaçlı gelen müşterilere de bu durum anlatılamamakta ve ilimiz açısından son derece olumsuz bir intiba bırakmaktadır. Konunun taraflarının bir an önce çözüm odaklı çalışma yapması ve hepimizi mağdur eden bu sorunun ivedilikle sonuçlandırılmasını istiyoruz” diye seslendi.
Haber Merkezi  

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “İvedilikle çözümlenmeli”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör