etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

İş dünyası depremzedelerle buluştu

Denizli Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi,  Acıpayam’da yaşanan depremlerden en çok etkilenen Kırca Köyünde düzenlediği iftar yemeğinde depremzedelerle bir araya geldi. 

16-05-2019 14:06

Avrupa Günü kapsamında düzenlenen iftar yemeğine Vali Hasan Karahan, Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer, Denizli CHP Milletvekili Kazım Arslan ve iş adamları katıldı. Denizli Sanayi Odası  Başkanı Müjdat Keçeci ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine iş adamları da yoğun ilgi gösterirken, çevre köylerden de vatandaşlar katıldı. 350 kişinin katıldığı iftar yemeğinden önce depremzedeler ile sohbet eden protokol üyeleri ve iş adamları köydeki son durum ile ilgili bilgi aldı. Çadır kentte düzenlenen iftar yemeğinin ardından Denizli AB Bilgi Merkezinin çocuklar için hazırladığı hediyeler dağıtıldı. Birlik ve beraberliğin daha da önem kazandığı ramazan ayında bölge halkı ile bir araya gelen Denizli Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.

Her yıl düzenli olarak iftar yemeği verdiklerini söyleyen Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, “ Bu yıl da depremzede vatandaşlarımızla bir arada olmak onlarla birlikte iftarımızı yapmak istedik. DSO olarak  10 gün daha buradaki depremzedelerin iftar yemeğini üstlendik. Evleri yıkılmış bu insanlara sahip çıkmamız gerekiyor. Allah kimseyi böyle afetle sınamasın” dedi.

Haber Merkezi

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İş dünyası depremzedelerle buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör