poyrazoğlu otomotiv etiler

İnceler ve Avdan, modern altyapıya kavuştu

Büyükşehir Belediyesi DESKİ, Bozkurt İlçesi’nin İnceler  ve Avdan Mahallesi'ne modern alt yapı sistemi kazandırmak amacıyla başlattığı çalışmaları tamamladı.

27-06-2018 16:18

Denizli'nin büyükşehir  statüsü kazanmasının ardından kent genelinde hizmet vermeye başlayan Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ), Bozkurt ‘un İnceler Mahallesi ve Avdan Mahallesi'nde başladığı alt yapı çalışmalarını tamamladı. Sil baştan yenilenen proje kapsamında İnceler Mahallesi’ne toplamda 23 bin 250 metre kanalizasyon hattı ve 8 bin 250 metre içme suyu hattı döşendi. Avdan Mahallesi’ne ise ilk defa kanalizasyon hattı yapılarak toplamda 5 bin 700 metre kanalizasyon hattı döşendi. Projelerin tamamlanması ile İnceler Mahallesi ve Avdan Mahallesi modern bir alt yapıya kavuştu.

Hizmetler, 19 ilçe 622 mahallede sürüyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, DESKİ'nin sadece şehir merkezinde değil Denizli'nin 19 ilçe ve 622 mahallesinde yatırım yaptığını söyledi. "Denizli merkezde ne varsa ilçelerimizde de o olacak" anlayışı ile çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Zolan, "Şükürler olsun verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. A'dan Z'ye yenilediğimiz alt yapımız İnceler Mahallemize ve Avdan Mahallemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İnceler ve Avdan, modern altyapıya kavuştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör