etiler poyrazoğlu otomotiv

İlçe ilçe geziyorlar

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen ve Denizli’ye yeni ihracatçıların kazandırılmasının hedeflendiği “Senden İhracatçı Olur” projesi kapsamında Beyağaç ve Kale’de  bilgilendirme toplantısı yapıldı.

28-09-2019 15:30

“Senden İhracatçı Olur” projesi ile Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırması hedefleniyor. İhracat girişimcilik ruhunu aşılamayı hedefleyen proje ile kentte faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimlerin verileceği ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlanacağı aktarıldı.

DENİB tarafından yürütülen ve yeni ihracatçılar kazanarak Denizli’nin ihracatının artırılmasını temel amaç olarak belirleyen proje kapsamında Denizli’nin ilçelerindeki bilgilendirme toplantısı devam ediyor. Bu kapsamda Kale ve Beyağaç’ta bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 Beyağaç Belediyesi Mehmet Yüksel Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve DENİB Yönetim Kurulu üyesi Süreyya Çalışkan katılım sağladı.  DENİB Başkanı Memişoğlu, Senden İhracatçı Olur  Projesi’yle  Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı, ihracat girişimcilik ruhunu aşılamayı hedeflediklerini söyledi.

Kale Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya ise, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve Yönetim Kurulu üyesi Cüneyt Demirkan katıldı.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İlçe ilçe geziyorlar
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör