poyrazoğlu otomotiv etiler

İlbade ve Muratdede’ye 30 milyonluk altyapı

İlbade Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlbade mahallemizdeki tüm sokaklarımızda, yüksek standartlarda üst yapı çalışması gerçekleştiriyoruz” dedi.

26-12-2017 17:10

Merkezefendi Belediyesi tarafından İlbade Mahallesi’nde başlatılan üst yapı çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, devam eden üst yapı çalışmalarınıyerinde inceledi. Başkan Subaşıoğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak yaklaşık 3 ay önce başlatmış olduğumuz İlbade Mahallemizdeki üst yapı çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Arkadaşlarımız hem cumartesi günü hem de pazar günü, gece gündüz demeden üst yapı çalışmalarını tamamlamak adına büyük bir gayret sarf ediyorlar. İnşallah 2018 yılının Şubat ayı sonu itibari ile Merkezefendi Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan İlbade Mahallemizdeki tüm sokaklarımızda, yüksek standartlarda üst yapı çalışması gerçekleştirmiş olacağız. Merkezefendi Belediyesi olarak 2017 yılının ortasından 2018 Şubat sonuna kadar İlbade ve Muratdede mahallelerimizde üst yapı anlamında yaklaşık 30 Milyon TL’lik bir yatırımı yapmış olacağız. İlbade Mahallemize bu üst yapı çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İlbade ve Muratdede’ye 30 milyonluk altyapı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör