poyrazoğlu otomotiv etiler

İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, tüm kadınları partiye davet etti

AK Parti Denizli İl Kadın Kolları, istişare ve değerlendirme toplantısı düzenledi. Karahayıt’ta bir otelde yapılan iki günlük toplantıda yerel seçim çalışmaları da ele alındı. İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, tüm kadınları AK Parti’ye üye olmaya çağırdı. 

17-10-2018 11:16

Karahayıt’ta bir otelde düzenlenen İl kadın Kolları İstişare Toplantısı’na Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Nihat Zeybekci , Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,  ilçe belediye başkanları ile İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ile yönetimleri katıldı. Uzman Psikolojik Danışman Naz Yıldırım’ın “İletişim Teknikleri” eğitimi ile başlayan program protokol konuşmaları ile devam etti.

Konuşmasında AK Parti’nin kadın üye ve yönetici sayısı açısından dünyanın en büyük siyasi kadın topluluğu olduğuna vurgu yapan İl Kadın Kolları Başkan Nurcan Dalbudak; “Ak Parti siyasetinin ülkemize ve milletimize kazandırmış olduğu yenilikler içerisinde en önemlilerinden biri de kadınlarımızın aktif siyasette daha çok yer almasıdır. Kadınlarımız siyasette olduğu sürece siyasetinin daha başarılı ve naif bir siyaset olacağına inanıyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kadınlara önem verdiğini belirten Dalbudak,  “Güçlü, özgüveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi biz kadınlar olarak Cumhurbaşkanımıza borçluyuz. Denizli  AK Parti Kadın Kolları Başkanı olarak buradan herkese çağrı yapıyorum. Tüm kadınlarımızı Ak  Parti il başkanlığına davet ediyorum. Misafirimiz olun kahvemizi çayımızı için diyorum. Hedefimiz kadınlarımızın tamamına ulaşabilmek ve onları Ak  sevdanın bir parçası yapabilmek . Eğer onlar gelemiyorlarsa biz gideceğiz. Sadece evlerine , değil gönüllerine gireceğiz. Biz yerel seçimlerde canla başla çalışacağız” diye konuştu. 

Protokol konuşmalarının ardından istişare toplantısı basına kapalı yapıldı. 24 Haziran seçimlerinin değerlendirilmesi ve yerel seçim çalışma programının konuşulduğu toplantıda partili kadınlar seçim maratonuna hazır olduklarını belirtti. İstişare toplantısının ardından beraber yenilen akşam yemeği ve müzik dinletisinin ardından devam eden kamp ertesi gün sona erdi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, tüm kadınları partiye davet etti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör