poyrazoğlu otomotiv etiler
5 Ağustos 2020 Çarşamba

İhracatın ‘püf’  noktaları

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen “Senden İhracatçı Olur” projesinin Baklan ilçesinde tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda katılımcılara uzman eğitimciler tarafından ihracat yapmanın püf noktaları anlatıldı.

25-12-2019 15:50

Proje ile Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırılması, ihracat girişimcilik ruhunu aşılaması hedefleniyor. DENİP tarafından yürütülen projede Denizli’de faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimlerin verileceği ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlanması planlanıyor.

DENİB tarafından yürütülen ve yeni ihracatçılar kazanarak kent ihracatının artırılmasını temel amaç olarak belirleyen proje kapsamında Denizli’nin ilçelerindeki bilgilendirme toplantısı düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda toplantılardan biriside Baklan ilçesinde yapıldı. Baklan Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantı, Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever’in ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu da katıldı.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İhracatın ‘püf’  noktaları
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör