etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Huzurevi’nde kalan annelere çiçek verdi

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Anneler Günü dolayısıyla Huzurevine giderek, annelere çiçek ve hediye takdim etti.  Örki, “Sizler bizim başımızın tacısınız. Sizlere hizmet insanlığa, tüm topluma hizmet ve bir vefa borcudur” dedi.

14-05-2019 11:32

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Anneler Günü’nde Denizli Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşlı kadınların gönüllerini aldı. Annelerin ellerini öperek Anneler Günü'nü kutlayan  Örki, karanfil ve özel hediyeler takdim ederek yaşlıların yüzlerini güldürdü. Başkan Örki’ye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi de eşlik etti. Her bir anneyi selamlayan Başkan Örki,  Huzurevinde kalan kadınlarla  sohbet etti. 

Annelerin bir toplum için çok değerli olduğunu söyleyen  Pamukkale Belediye Başkanı Örki, “Bizim  ilk amacımız ve vaadimiz mutlu insanların yaşadığı bir kenti oluşturabilmektir. Mutlu bir kenti, toplumu oluşturabilmek için ise mutlu aileler olmalıdır. Ailenin mutlu olmasının yolu da annelerden geçer. Çünkü sizler gelecek nesilleri yetiştiriyor, onların mutluluk ve huzurlarına yön veriyorsunuz. Bu nedenle sizlere verdiğiniz karşılıksız emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizler bizim başımızın tacısınız. Size hizmet insanlığa, tüm topluma hizmet ve bir vefa borcudur. Annelerimizin her talebine gücümüzün yettiği kadar karşılamaya hazırız" dedi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Huzurevi’nde kalan annelere çiçek verdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör