Horoz güç depoluyor

Yukatel Denizlispor,  Afyon kampına günde çift idmanla devam ederken, teknik direktör Yücel İldiz futbolcularına nefes aldırmıyor. Başarılı teknik adam Yücel İldiz, Afyon kampının beklediğinden daha  iyi geçtiğini söyledi.

08-07-2019 18:12

Afyon kampında çalışmalarını sürdüren Yukatel Denizlispor,  yeni sezon öncesinde günden güne tempoyu artırmaya devam ediyor. Cumartesi günü yapılan çift kale maçta futbolcularının performansını gözden geçiren Yukatel Denizlispor teknik direktörü Yücel İldiz, oyunu sık sık durdurarak futbolcularının yaptığı hataları tek tek gösterdi. Futbolcular ise yoğun geçen idmanlarda hırslarıyla dikkat çekti. Futbolcuların çalışma temposu ve istekliliği teknik direktör Yücel İldiz’i fazlasıyla mutlu ediyor.

İdmanların dozunu biraz daha artıracaklarını ve güç toplayacaklarını dile getiren İldiz, ” Afyon kampınız beklenenden daha iyi gidiyor. Futbolcularımın istekli oluşları ise beni fazlasıyla mutlu ediyor. Lig başlayıncaya kadar tam olarak hazır hale geleceğiz. Süper Lig’de yapacak çok işimiz var” dedi. Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Horoz güç depoluyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör