poyrazoğlu otomotiv etiler

Honaz’da meclis üyeleri oturum ücretlerini bağışladı

Honaz’a yapılacak olan Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na ilk destek Honaz Belediye Meclisi’nden geldi. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve meclis üyeleri kasım ayı oturum ücretlerini yeni kampüsün yapımı için bağışladı. 

09-11-2019 14:37

Honaz Meslek Yüksekokulu’nun ardından ilçeye yeni bir üniversite kazandırılması için başlatılan çalışmalar sonuç vermiş ve geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ ile Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek arasında protokol imzalanmıştı. 

Honaz Belediye Meclisi,  yeni üniversitenin yapımı için örnek olacak bir karara imza attı. Meclisten oybirliğiyle geçen karara göre meclis üyelerinin Kasım ayı oturum ücretleri Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun yapımı için harcanacak. Ardından yeni kampüs alanının yapımı için çalışmalar hız kazanacak.

Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ‘Meclis üyelerimiz güzel bir davranışta bulunarak Kasım ayının oturum alacaklarını yeni okul için bağışladılar. Biz de bu bağış dalgasını büyüterek akıllı binaların olduğu yepyeni bir üniversiteyi ilçemize kazandıracağız. Bu birlikteliğimiz için şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum’’ dedi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Honaz’da meclis üyeleri oturum ücretlerini bağışladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör