poyrazoğlu otomotiv etiler

“Honaz’a verdiğimiz tüm sözleri sırayla yerine getiriyoruz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Honaz’da incelemelerde bulundu, ziyaretler yaptı. Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu’yla beraber vatandaşlarla buluşan Tin, Honaz’da söz verdikleri hizmetlerin tümünü sırasıyla yerine getirdiklerini söyledi, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. 

06-01-2018 12:17

İlçe ziyaretlerini sürdüren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’in son durağı Honaz oldu. Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu ile biraraya gelen Tin, ilçedeki yatırımlar, devam eden çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı. Meydan Kahvehanesi’nde vatandaşlar ve esnaflarla buluşan,  üniversite yerleşkesini ziyaret eden Şahin Tin, asfaltlama yapılan bölgelerde de incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’ndan ilçede yapılan son çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Parti binasında Honaz AK Parti  İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle biraraya gelen Milletvekili Şahin Tin, ardından Honaz Belediyesi’ne giderek  Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. 

Belediye ziyaretinde birlik ve beraberlik vurgusu yapan  Şahin Tin, “Honaz’daki doğal güzelliklerin kıymetini bilmek lazım. Honaz’a her geldiğimizde ilçemizin çehresinin daha da değiştiğini ve güzelleştiğini görüyoruz. Başkanımız ekibiyle birlikte modern bir kent kuruyor. 2004 yılından bugüne ortaya koyduğu icraatları ve hizmetleri bunun çok açık ve net göstergesidir. Üniversite alanının genişletilmesinden tutun, modern binaların kurulmasına kadar  başarılı vizyon projeleri hayata geçiriyor, başarılı adımlar atıyor. Bu ilçede yaşayan vatandaşlarımızdan aldığı, ilçe halkımızdan gördüğü destek sayesinde oluyor. Artık milletimiz çalışanı görüyor ve hizmetlere oy veriyor. Başkanımızın bu gayretli çalışmalarına ilk günden beri bizde elimizden geldiğince desteğimizi sürdürüyoruz. Bizler birlik olduğumuz sürece Honaz’ı Denizli’yi ve ülkemizi hizmetlerle kuşatmaya devam edeceğiz. Kuşkunuz olmasın ki;  bizi güçlü kılan bir ve beraber oluşumuzdur. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yıllardır ihmal edilen her çalışmayı ve icraatı sizlerin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Honaz’a verdiğimiz tüm sözleri sırasıyla yapmayı kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Honaz’a verdiğimiz tüm sözleri sırayla yerine getiriyoruz”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör