poyrazoğlu otomotiv etiler

Her gün iki mahallede iftar sofrası

Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında düzenleyeceği iftarlarda her gün binlerce vatandaşı aynı sofrada buluşturacak. Güzel bir ramazan daha geçireceklerini söyleyen  Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm hemşerilerinin ramazanını kutladı. 

16-05-2018 17:32

Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı ramazan ayının hazırlıklarını tamamladı. Ramazan ayı geleneklerini bu yıl da devam ettirecek olan Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı boyunca vatandaşları aynı sofrada bir araya getirecek. Her gün iki  farklı mahallede binlerce Denizlili iftar sofrasında bir araya gelerek, ramazan ayının manevi iklimini hep birlikte yaşayacak. Mahalle iftarlarının yanında günde 5 bin kişinin iftar yapacağı Ulu Cami yanındaki alanda iftar çadırı da kuran Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu çadırda oda ve hayırseverlerin katkılarıyla iftar yemeği verecek. Ramazan ayı boyunca iftar çadırında çorba, yemek, pilav ve tatlı ikramı yapılacak.

Başkan Zolan, her gün iftar sofrasında 

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir kez daha 11 ayın sultanı ramazan ayı ile buluşabilmenin sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Bu yıl da ramazan ayı geleneklerini sürdüreceğini kaydeden Başkan Osman Zolan, "Mahallelerimizde vereceğimiz iftarımızda vatandaşlarımızla bir arada olcağız, aynı sokakta, aynı sofrada hep birlikte buluşmanın mutluluğunu yaşayacağız. Bu yıl da şehrimizde güzel bir ramazan geçireceğiz inşallah" dedi.
Haber Merkezi
 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Her gün iki mahallede iftar sofrası
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör