poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Hem apart hem  otomobil sahibi oldu

Denizli’de 1990 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Girişkin Uluslararası İnşaat’ın Bağbaşı’nda inşa ettiği  28 dairelik apartın çekilişi yapıldı. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişte şanslı bir vatandaş hem apart,  hem de Mercedes CLA 180 marka lüks otomobilin sahibi oldu. 

07-07-2018 14:22

Girişkin Uluslararası İnşaat şirketi tarafından  Zeytinköy Mahallesi’nde Capital’s Life adıyla  inşa edilen 28 apart daire, noter huzurunda yapılan çekilişle sahiplerine teslim edildi.  Yuvam Özel Kız Öğrenci Yurdu’da gerçekleştirilen kura çekilişine, hak sahipleri ile Girişkin Uluslararası İnşaat şirketi sahibi Ramazan Yuvabezek ve şirket çalışanları katıldı.

Girişken Uluslararası İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yuvabezek, Denizli’de uluslararası düzeyde gerçekleştirdikleri bütün projelerde yüksek kaliteye önem verdiklerini belirterek, “ Hayata geçirdiğimiz projelerin modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmasını amaçlıyoruz.  Müşterilerin beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, teknolojiyi yakından takip ederek projelerimize entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışıyoruz. Bu misyon ile Denizli’de gerçekleştirdiğimiz 28 dairelik apart bugün sahiplerini buldu. Hayırlı olsun. Denizli’de yatırımlarımız devam edecek” dedi. 

Şanslı vatandaş kura ile belirlendi

Apart çekilişine katılan 28 hak sahibi arasından, bir kişi Mercedes marka lüks otomobil  sahibi oldu. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişte,  Maviay Mühendislik,  Mercedes CLA 180’in sahibi oldu. 

Şengül BOZ 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Hem apart hem  otomobil sahibi oldu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör