etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Hasta çocuklara kukla morali

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde Düşlerden Gülüşlere Topluluğu hastanede tedavi gören çocuklara moral vermek için  vantrolog Çiğdem Dağtekin ve oyuncak karakteri Marmelat’ı tedavi gören çocuklarla buluşturdu.

12-12-2018 16:54

Etkinliğe, PAÜ Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer başta olmak üzere PAÜ Hastaneleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklar ve aileleri ile birlikte hastane personeli katıldı.  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklarla  bir araya gelen Vantrolog Çiğdem Dağtekin’ın Marmelat ile birlikte sunduğu kukla gösterisi çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. Tedavi gören çocuklar gösteriyle moral bulup, bir süre de olsa hastalıklarını unuttu.

Gösterinin sonunda konuşan Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, “Hastalarımıza sağlık hizmeti verirken bir yandan da sosyal ve psikolojik açıdan destek olmak ve moral vermek için bu tür faaliyetlere çok önem vermekteyiz. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz kaliteli projelerden biri oldu bu gösteri bizler için’ dedi. PAÜ Düşlerden Gülüşlere Topluluğu üyeleri, Vantrolog Çiğdem Dağtekin’e gösteri için teşekkür edip, hediye verdi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Hasta çocuklara kukla morali
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör