poyrazoğlu otomotiv etiler

Hamilelik Okulu’nda yeni dönem

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ailemi Seviyorum Projesi kapsamında hayata geçirilen Hamilelik Okulu’nda 11. Dönem eğitimleri başladı.

15-09-2018 10:48
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Ailemi Seviyorum Projesi kapsamında hayata geçirilen Hamilelik Okulu’nda yeni dönem eğitimleri başladı. Kent Konseyi’nde düzenlenen eğitimin açılış programına Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Ceren Tunçel ve kursiyerler katıldı. Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi'nin haftanın 7 günü gece gündüz çalıştığını belirterek, "Ailemi Seviyorum Projesi, Evlilik Okulu ile başladı. Anne adaylarımızdan Hamilelik Okulu talebi geldi. 2 yıldır devam eden  Hamilelik Okulu’nda ise 11. Dönem eğitimlerini başlatıyoruz. 300’e yakın hemşehrimize bu kursu verdik” dedi.

Kent Konseyi’nin  belediyenin yüz akı olduğunu belirten Değirmenci, “Klasik belediyecilik dediğimiz, içme suyu, temiz hava, ulaşım gibi hizmetlerin yanı sıra vatandaşlarımızın sosyal hayatına da temas etmeye çalışıyoruz. İstiyoruz ki, eğitim, kültür, sağlık, spor alanlarında Denizli’de yaşayan hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıralım, yaşam kalitesini arttıralım” dedi. Başkan Ali Değirmenci’nin konuşmasının ardından Op. Dr. Ayşe Ceren Tunçel hamilelik süreci ile ilgili eğitime başladı. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Hamilelik Okulu’nda yeni dönem
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör