etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Ağustos 2019 Pazartesi

Hafta sonunu esnafla geçirdi

Pamukkale Belediyesi’nin kurucu başkanı Hüseyin Gürlesin, hafta sonunu esnaf ziyaretiyle geçirdi.  Tekke Mahallesinde esnafı ziyaret eden Gürlesin, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi,  “Biz her zaman halkımızın yanındayız” dedi.

11-02-2019 10:52

Pamukkale Belediyesi’nin kurucu başkanı Hüseyin Gürlesin, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Her fırsatta halkla buluşun Başkan Gürlesin, bu kez de Tekke Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle esnafını  iş yerlerinde ziyaret eden Gürlesin,  sorun ve talepleri dinledi. 

“Yerel bir yönetici olarak bizleri seçimle görev başına getiren vatandaşlarımızın ayağına giderek, sorunlarını ve önerilerini yerinde dinliyoruz” diyen Başkan Gürlesin, “Tüm esnafımızı ziyaret edip taleplerini dinliyoruz. Bu kez Tekke Mahallemizde vatandaşlarımızı ziyaret edip,  isteklerini dinledik. Bir eksik varsa bunu orada bizzat görüyoruz. Ekip arkadaşlarımla sorunu belirleyip çözüm yolu buluyoruz. Ayrıca  bölgelerde yaptığımız düzenlemeler noktasında esnafımızın sarf ettikleri memnuniyet verici sözlerde bizi mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın ve bölge esnafının beklentilerine karşılık verebilmiş olmanın huzurunu yaşıyoruz. Ziyaretlerimiz aralıksız devam edecek. Esnaf  ve vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Hafta sonunu esnafla geçirdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör