poyrazoğlu otomotiv etiler

Gürlesin’den basına ’10 Ocak’ yemeği

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli’deki basın mensupları ile bir araya geldi. 

13-01-2018 13:11

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, basın mensupları ile bir araya geldi. SabanoğluGrill’de düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü yemeğine Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Belediye Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya, Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hayrettin Duran, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve Denizli’de görev yapan gazeteciler katıldı.

Başkan Gürlesin, birkaç gündür Ankara’da yaptığı görüşmeler nedeniyle Denizli’de olamadığını belirterek bu buluşmanın bir gün geç olduğunu söyledi. “Basın bizim için önemli” diyen Başkan Gürlesin, “Gazeteciler olarak sizler 7 gün 24 saat boyunca gönüllülük esasına göre çalışan insanlarsınız. Sizler belediye başkanlığı kadar hareketli ve zor bir mesleği icra ediyorsunuz. Çünkü her an bir yerdeyken, anında diğer noktada olmanız gerekebiliyor. Bu sebeple, sizlerin mesleğinizi icra ederken yaşadığınız sıkıntıların farkındayız” dedi. 

DENİZLİ BASINI İLE BULUŞTU

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in kendileri için organize ettiği buluşma için teşekkür eden DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, “Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e basının yanında yer aldığı için teşekkür ediyor, tüm gazeteci arkadaşlarımın gününü kutluyorum. Burada şunu da belirtmek isterim ki, habercilik 24 saat, zaman, mekan gözetilmeden çok önemli sorumluluk gerektiren bir meslek. Bizlerin yaptığı haberlerin ve görüntülerin bir sonucu olarak toplumda belli bir şey harekete geçirebiliyor, insanlar üzerinde olumlu-olumsuz etki yapabiliyor. Bu nedenle dikkat etmemiz gereken noktalardan bir tanesi de,toplumu tahrik edici dilden uzak olmamız gerektiğidir” dedi. Boyacı, konuşmasının devamında, Belediye Başkanı Gürlesin’in İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde Pamukkale için verdiği emeği hatırlatarak, belediye başkanlığı görevinin başından beri Pamukkale için verdiği mücadelenin sonucunda Kocaçukur’un işletmesini almasını takdirle karşıladıklarını belirtti. “Temennimiz, bir daha ki 10 Ocak’larda, 24 Temmuz’larda bir araya geldiğimizde başkanımızın Pamukkale Örenyeri’nin işletmesini aldığına dair müjdeyi bizlerle paylaşmasıdır” diye konuştu.

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gürlesin’den basına ’10 Ocak’ yemeği
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör