etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Ağustos 2019 Pazartesi

Gürlesin: Değişimle gururluyuz

Akköy ve Develi Mahallesi sakinlerini dükkânlarında ve kahvehanede ziyaret eden Başkan Gürlesin, “Göreve geldiğimiz 2014 yılındaki Pamukkale ile bu günkü Pamukkale ilçesi arasından büyük bir değişim var. Bundan dolayı gururluyuz” dedi.

13-02-2019 16:03

Sık sık mahalle ve esnaf ziyaretleri yapan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Akköy ve Develi Mahallelerinde ziyaretlerde bulundu. Mahalle sakinleri ile birer birer selamlaşıp, sohbet eden Gürlesin, “Bizim işimiz gönül belediyeciliği” dedi.

Merkezden en uç mahalleye kadar üst yapıdan alt yapıya, sosyal tesislerden, çevre düzenlemelerine kadar her alanda geleceğe yönelik projeler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Gürlesin, ilçenin turizm bölgesi içinde yer alan Akköy ve Develi Mahallelerine de önemli yatırımlar yapıldığını kaydederek, “Öncelikli olarak birçok merkez mahallelerde bile olmayan büyüklük ve güzellikte 1 milyon TL’lik yatırımla Akköy Kapalı Pazaryerini halkımızın hizmetine sunduk. Akköy’ün girişinin sıcak asfaltını tamamladık. Ardından da yol çizgileri ile bisiklet yolunun boyama çalışmalarını gerçekleştirdik. Akköy-Karahayıt arası 3 km’lik yolda asfaltlama çalışması, bisiklet ve yürüyüş yolu çalışmalarımızı tamamlayarak, Akköy bisiklet yolu Karahayıt ile birleştirmiş olduk. Develi Mahallemizde yollarımızı asfaltladık. Yine 68 mahallemizin tamamında olduğu gibi Akköy ve Develi mahallelerimizde MOBESE kameralarıyla donattık. Okullarımızın eksikliklerini giderdik, gerekli onarımları yaptık. Yollarımızı asfalt çalışması, parke taş döşemesi yaptık. Biz, her mahallemizi önemsedik. Bizim için Pamukkale her bir noktasıyla değerli” diye konuştu. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gürlesin: Değişimle gururluyuz
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör