etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Gültepe, “Subaşıoğlu ile devam” dedi

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Gültepe Mahallesi’ndeki hemşerileri ile buluştu. Coşkuyla karşılanan Subaşıoğlu, “Gültepe Mahallesi’ne gerçekten bir çok hizmet yaptık,  bir çok projeyi hayata geçirdik.  Önümüzdeki dönem de yapılmaya devam edecek” dedi. Mahalle sakinleri Subaşıoğlu’na destek verdi. 

22-03-2019 10:48

Seçim çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu,  Gültepe Mahallesi’nde toplantı düzenledi.  Toplantıya MHP İl Başkan Vekili Ziya Gökalp, BBP  İl Başkanı İlhami Çiçek, ilçe başkanları, meclis üyesi adayları ve mahalleliler yer aldı. 5 yıllık dönemde yaptıkları hizmetleri anlatan Subaşıoğlu, “Bu dönem Gültepe Mahallemiz Merkezefendi Belediyesi açısından gerçekten birçok hizmetin yapıldığı, birçok projenin yapıldığı dönem oldu. Hemen yanı başımızdaki Gültepe Kapalı Pazaryerimiz. Bundan 3 yıl önce buradaki kapalı pazaryerimizin halini sizler hatırlıyorsunuz. Gültepe Aile Sağlık Merkezi  sözümüzü yerine getirdik. Okullarımıza halı saha kazandırdık. Gümüşçay’dan Gültepe’ye kadar olan bölgede ve bu tarafta birçok yol yapıldı. İnşallah yapılmaya devam edecek” dedi. 

“Merkezefendi’nin merkezi buraya taşınıyor”

Gültepe Mahalle sakinlerinin desteğine dikkat çeken Subaşıoğlu, “Buraya geldiğimiz ilk andan itibaren desteğinizi ve inancınızı hissediyoruz. Sizlerin duası ve desteği ile 5 yılda birçok projeye hep beraber imza attık. Bütün projelerimizde sizlerin de emeği var. En önemli projelerimizden biri de Merkezefendi Hükümet Konağı’ydı. Merkezefendi Belediyesi olarak Hükümet Konağı’nı nereye yaptık? Gültepe ile Gümüşçayımızın buluştuğu noktaya yaptık. Belki bugün çok farkında olmayabiliriz ama önümüzdeki 5 yıl içerisinde, 10 yıl içerisinde göreceğiz ki Hükümet Konağı’nın buraya gelmiş olması demek Merkezefendimizin merkezinin buraya taşınması demektir. Önümüzdeki dönem hizmetlerimize, projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu. 

BBP İl Başkanı İlhami Çiçek ise, Cumhur İttifakı’nın memlekete faydalı olacağını söyleyerek, “Cumhur İttifakı’nın bu memlekete faydalı olacağına inandığımız için Cumhur İttifakı’nın içinde yer aldık. Allah nasip ederse bundan sonra da yer alacağız. Merkezefendi Belediyesi’nin  5 yılda yaptığı çığır açmış bu hizmetlerin devamı için Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Subaşıoğlu’nu destekleyeceğimizi söyledik” şeklinde konuştu. 

Haber Merkezi

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gültepe, “Subaşıoğlu ile devam” dedi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör