Görücü’den Subaşıoğlu’na veda ziyareti

İnegöl Kaymakamlığı’na atanan Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

21-09-2018 17:06

Kurulduğu 2013 yılından bu yana Merkezefendi Kaymakamlığı görevini yürüten Şükrü Görücü, Bursa İnegöl’e atanması sebebiyle veda ziyaretleri gerçekleştiriyor. Kaymakam Görücü, beş yıl birlikte görev yaptığı Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu , “Kaymakamımız,  ilçemize  sayısız hizmetlerde bulunmuştur. Merkezefendi Kaymakamlığı ve Merkezefendi Belediyesi olarak birçok projede, etkinlikte ve sosyal faaliyetlerde birlikte hareket ettik. Merkezefendimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kaymakamımız Şükrü Görücü’ye teşekkür ederiz. Bursa İnegöl’deki görevinde de özverili çalışmalarının devam edeceğini biliyoruz. Yeni görevinde Kaymakamımıza başarılar diliyorum” dedi. Başkan Subaşıoğlu, bu nazik ziyaretinden dolayı da Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü’ye teşekkür etti.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Görücü’den Subaşıoğlu’na veda ziyareti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör