etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Gökbel: Zolan’la Denizli’nin yükselişi sürecek

AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın bu haftaki yönetim kurulu toplantısına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan konuk oldu. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Denizli’nin yükselişi, yeni dönemde de Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’la devam edecek” dedi.

01-01-2019 13:11

AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın yönetim kurulu toplantısına konut olan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında ilçe yönetim kurulu üyelerini bilgilendirdi.

Birlik ve beraberliğin önemine işaret eden Başkan Zolan, “Önümüzde yerel seçimler var. Yine parti teşkilatlarımızla omuz omuza bir seçim süreci geçireceğiz. Partimizin fedakâr teşkilatları bizim her şeyimiz. Her zaman elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımız oldular. Hizmetlerimizi en iyi şekilde insanımıza anlattılar. Yeni dönemde de aynı birlik ve dayanışma ruhuyla sahalarda olacağız. Yine birlikte başaracak ve Denizli’mize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Buna yürekten inanıyorum” dedi.

AK Parti iktidarıyla birlikte tüm yurtta olduğu gibi Denizli’de de büyük bir değişim ve gelişim yaşandığını belirten İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “İnsanımız AK Parti belediyeciliğinin nimetlerinden istifade etmeye başladı. Halkımız, ihtiyaç duydukları, özlemini çektikleri hizmetlerle tanıştı. Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci ve devamında Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, Denizli’mizi ihya ettiler. Yeni dönemde de Denizli’mizin yükselişinin Başkanımız Osman Zolan’la birlikte devam edeceğine inanıyoruz. Bunun için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gökbel: Zolan’la Denizli’nin yükselişi sürecek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör