poyrazoğlu otomotiv etiler

Gökbel, “İlk seçimlerde rekor kıracağız”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, ilk seçimde rekor kıracaklarını ileri sürerek “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizden istediği rekoru, ilk seçimlerde kıracak ve liderimize hediye edeceğiz” dedi. 

13-04-2018 16:06

İlçe Yönetim Kurulu toplantısına Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve ilçe yönetimi katıldı. Toplantıda belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Hüseyin Gürlesin’e, İlçe Başkanı Gökbel ilçe halkından kendilerine ulaşan talep ve önerileri iletti.

Belediye yönetimleri ve parti teşkilatlarının bir bütünün parçaları olduğunu söyleyen İlçe Başkanı Uğur Gökbel, sürekli iletişim ve işbirliğinin halkın yararına olacağını belirterek, “Biz de bu amaç uğruna siyaset yapıyoruz. Yerel yönetimlerle parti teşkilatları, hizmet noktasında birbirlerini tamamlayan unsurlardır. Biz halktan gelen talepleri, beklentileri ne kadar hızla tespit eder ve yerel yönetimlere ulaştırabilirsek, sonuca ulaşmamız o kadar kolay olur. Pamukkale İlçe Teşkilatı olarak Pamukkale Belediyemizle var olan işbirliği ve uyumlu çalışmamızı daha iyi noktalara taşıyabilmenin, çıtayı yükseltebilmenin uğraşısı içindeyiz” dedi.

 “İlk seçimlerde rekor kıracağız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’de ilk seçimlerde teşkilatlardan rekor istediğini hatırlatan Başkan Gökbel, “Liderimizin işaret ettiği rekor hedefine ancak bahsettiğim bu işbirliği ve dayanışma ruhuyla ulaşabiliriz. Bu gerçeği bütün teşkilatımızın gördüğüne ve bu doğrultuda emek vereceğine inancım tamdır. Her birimizin tek bir derdi var. O da halkımızın, şehrimizin ve ülkemizin refahıdır. Bu doğrultuda siyaset yapmaya devam edeceğiz. İlk seçimlerde de liderimize bizden beklediği rekoru hediye edeceğiz” diye konuştu.

 “Teşkilatımızla dayanışma içindeyiz”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de, Pamukkale ilçe teşkilatına teşekkür ederek, “Bizler istişarenin başarıyı getireceği inancıyla yetiştirilmiş bir siyasi gelenekten geliyoruz. Bu anlamda parti teşkilatımızla her fırsatta bir araya geliyoruz ve işbirliğimizi sürdürüyoruz. Teşkilatımızla dayanışma içerisinde, Pamukkalemize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gökbel, “İlk seçimlerde rekor kıracağız”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör