etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Gökbel: Hayal kırıklığı yaşadılar 

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, 2018 yılında Türkiye ekonomisine spekülatif saldırılar yapıldığını ancak bu saldırıları gerçekleştirenlerin amaçlarına ulaşamadığını belirterek,“Hem başarısız oldular, hem de birlik ve beraberliğimizi görerek hayal kırıklığı yaşadılar, umutsuzluğa kapıldılar” dedi. 

02-01-2019 14:24

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, geride bıraktığımız 2018 yılını değerlendirdi.  Türkiye’nin zor bir coğrafyada bulunduğuna işaret eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı UğurGökbel, “Bu topraklar hiç bu kadar zor bir süreçten geçmemişti. Herkesin üzerinde hesap yaptığı coğrafyamızda, Türkiye de söz sahibi olmak için stratejiler geliştiriyor, politikalar üretiyor. Bu durum zaman zaman gerginlikleri de beraberinde getiriyor. Bizim söz sahibi olmamızı istemeyenler, biçtikleri role razı gelmemizi bekleyenler elbette ki; dik duruşumuzdan rahatsızlık duyuyorlar. Türkiye’nin yükselişini durdurmak, zayıf düşürmek için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi.

“Akılcı politikalar sayesinde bertaraf edildi”

2018 yılında Türkiye ekonomisine yönelik, spekülatif saldırıların, döviz kurlarına yapılan manipülasyonların amacının ülkemize diz çöktürmek olduğunu ifade eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Hepimiz gördük ki; ekonomimize yapılan saldırılar, devlet-millet dayanışması, hükümetimizin akılcı politikaları sayesinde bertaraf edildi. Hem başarısız oldular, hem de birlik ve beraberliğimizi görerek hayal kırıklığı yaşadılar, umutsuzluğa kapıldılar. Bu kriz, kısa süreli sıkıntıya yol açmış olsa da, Türkiye’nin gücünü, ekonomisinin dayanıklılığını, her şeyden önemlisi devleti ve milletiyle dayanışma ruhunu test etmesi bakımından da önemlidir. Türkiye’yi güçsüz düşürmek isteyenler, halkın sokaklara dökülmesi için el ovuşturanlar, umduklarını bulamamışlardır. Ülkemiz, bu baskı ortamından da güçlenerek, kenetlenerek çıkmayı başarmıştır” dedi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gökbel: Hayal kırıklığı yaşadılar 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör