etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Gökbel: Esnafımız toplumsal bütünlüğümüzün harcıdır

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu’nu ziyaret etti. AK Parti iktidarının her zaman esnafın yanında olduğunu belirten Uğur Gökbel, “Esnafımız ülkemizin bugünlere gelişinde en büyük pay sahibidir. Esnafımızı toplumsal bütünlüğümüzün harcı olarak görüyoruz” dedi.

08-10-2018 10:32

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel,  görevinde başarılar diledi. AK Parti iktidarlarının her zaman esnafın yanında olduğunu belirten Gökbel, “Biz esnafımızı ekonominin odağında görüyoruz. Esnafımızı piyasa çarklarının en önemli mihenk taşı olarak değerlendiriyoruz” dedi.  Türkiye’nin ekonomik saldırılarla karşı karşıya kaldığı bu dönemde de yine esnafa büyük görevler düştüğünü vurgulayan Gökbel, “Biz bu günlerin yine esnafımızın sabrı, anlayışı, idareciliği ve ahilik kültüründen gelen manevi değerlerden güç alarak en kısa sürede aşılacağına olan inancımı ifade etmek istiyorum” diye konuştu. 

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu ise  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Esnaf her zaman olduğu gibi zor zamanlarda devletinin, milletinin yanında olmaya, Büyük Türkiye’nin inşasında yapı taşı olmaya, harç olmaya devam edecektir” dedi.

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gökbel: Esnafımız toplumsal bütünlüğümüzün harcıdır
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör