poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Gökbel: Başarının kaynağı vefa

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ndeki başarının, halkın AK Parti’ye ve Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmetlerine duyduğu vefanın sonucu olduğunu söyledi. 

26-06-2018 18:03

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonuçlarını değerlendirdi. Parti teşkilatları olarak, seçim sürecinde yoğun bir çaba sergilediklerini belirten Başkan Gökbel, “İlçe yönetim kurulu üyelerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle başkanlarımız ve yönetimlerine, sandık kurulu üyelerimize, gönüllülerimize, her fırsatta kahvehanelerde, dost meclislerinde, misafirliğe gittikleri evlerde, AK Parti’yi ve hizmetlerini anlatan davamıza gönül vermiş kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Her biri çabalarıyla güçlü Türkiye idealine ve devletimizin bekasına büyük bir katkı sağlamışlardır ve tarihi bir başarıya imza atmışlardır. Emekleriyle, alın terleriyle yüzümüzü ağartmışlardır. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

AK Parti’nin Türkiye için kritik bir dönemde bir seçim zaferine daha imza attığını belirten Gökbel, “Seçimlerin Türkiye’nin bekası, coğrafyamızın geleceği için, İslam Alemi için kritik öneme sahip olduğunu vurgulamıştık. Yeni süreçte emperyalist güçlerin Türkiye’nin yönetiminde AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı istemediğini anlatmıştık. Halkımız, bu seçimlerde verdiği kararla, ülkesinin geleceğine sahip çıkmıştır. Seçimdeki sonuç, halkımızın oynanan oyunlara, ekonomideki spekülatif müdahalelere prim vermediğini, AK Parti’ye ve davamızın lideri Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmetlerine ahde vefa ile yaklaştığını ortaya koymaktadır” diye konuştu. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gökbel: Başarının kaynağı vefa
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör