poyrazoğlu otomotiv etiler

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılan Filiz, ahde vefayı unutmayacaklarını söyledi

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı 131. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Filiz, önümüzdeki aylarda ilçelerde kongre sürecinin başlayacağını söyledi. 

09-09-2019 18:20

Toplantı  dönüşünde yazılı bir açıklama yayımlayan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Bütün Bakan ve bakan yardımcılarımızın katıldığı Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hem ülke gündemi, hem de dış gündemle ilgili bize bazı bilgiler aktardı. Doğu Akdeniz ve ülkemizin güvenlik konuları başta olmak üzere ekonomik gelişmeler, Suriye meselesi ve büyük kongre süreçleriyle ilgili önemli mesajlar verdi. Daha sonra da müzakereler kısmında illerimizde olan sorunlarla ilgili Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızın da olduğu toplantıda sorunlarımızı iletme imkanı da bulduk” dedi. 

Verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Filiz, kongre sürecinin başlayacağını da açıkladı. Filiz, “Önümüzde uzun bir süreç ve yapılacak çok iş var. Önümüzdeki aylarda ilçelerimizden başlamak üzere yeni kongre süreçlerimiz olacak.  AK Parti ailesini daha da büyütecek, saflarımızı hem genişletecek, hem de daha da sıklaştıracağız. Kuruluşundan bugüne partimize hizmet etmiş hiçbir arkadaşımızı bu safın dışında bırakmayacak, ahde vefayı asla ihmal etmeyeceğiz. Buna ilave olarak yeni isimlerle, yeni değerlerle, yeni hizmet erleriyle kadrolarımızı tahkim edeceğiz. Her şehrimizde oranın en itibarlı, en gayretli, en birikimli, en azimli, en dinamik isimlerini partimizin yönetim kademelerine kazandıracağız. Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları olarak Denizli’de ne kadar güçlü olursak, seçim dönemlerinde o kadar başarılı oluruz. Tüm bu çalışmaların ahenk içinde yürütülmesi sorumluluğu bizlere önemli görev düşüyor. Aksamayacağız, tökezlemeyeceğiz,  Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Allah’ın izniyle bu süreçlerden yine güçlenerek çıkacağız” diye konuştu. 

AK Parti’nin en büyük özelliğinin sürekli kendini yenileme, tazeleme ve geliştirme kabiliyetine sahip olması olduğunu vurgulayan Filiz, “Teşkilatımızdaki her bir kardeşimin en büyük meselesi kutlu davaya hizmet etmek, şahsiyetimizle, duruşumuzla milletimizin gönlünü kazanmak olacaktır. Dava adamı kibirli ve kaprisli olmaz. Her zamanki gibi alçakgönüllü olacağız. Vatandaşımız bizden atalet değil, hizmet bekliyor, onlara hizmetkar olmaya devam edeceğiz”  dedi. 

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılan Filiz, ahde vefayı unutmayacaklarını söyledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör