poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Gençlik Meclisi’nden dolu dolu yaz kampı

Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, gençlerin ve kadınların hayatlarına farkındalık katacak birbirinden özel eğitim ve etkinlikleri, Cankurtaran Yaz Kampı ile hayata geçiriyor.  

09-07-2018 18:25

Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından gençlerin yaz tatilini daha verimli geçirmesi ve özelikle sosyal hayatlarına farkındalık katmak amacıyla düzenlen Cankurtaran Yaz Kampı bu yılda gençleri ağırlamaya devam ediyor.  Bu yıl ikincisi  gerçekleştirilen kamp hakkında bilgi veren Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, “Bu yıl pazartesi, çarşamba ve cuma olmak üzere haftanın 3 günü Cankurtaran kamp alanında etkinliklerimiz olacak. Pazartesi ve cuma günleri 13-15 yaş gurubundaki gençlerimizi ağırlayacağız. Bu yıl düzenlediğimiz yaz kamplarına kadınlarımızı da dahil ederek çarşamba günleri düzenlediğimiz etkinliklerde ise Benim Mahallem Projesi kapsamında kurulan mahalle meclislerimizdeki kadınları ağırlayacağız” diye konuştu.

Başkan Zolan’a teşekkür

Akın, gençlere ve kadınlara yönelik eğitimlerin gerçekleştirileceğine dikkat çekerek sözlerini şöyle sürdürdü, “Cankurtaran Yaz Kampında gençlerimize ve kadınlarımıza yönelik öncelikle değerler eğitimi verilmektedir. Ayrıca DESKİ ekiplerimiz tarafından su tasarrufu ve kullanım şekli ile ilgili bilgiler paylaşılıyor. Çocuklarımız ve gençlerimiz için geleneksel çocuk oyunları, futbol ve empati oyunları oynatılmaktadır. Belediye Başkanı Osman Zolan’ın katkılarıyla düzenlediğimiz yaz kampı bu yıl da birbirinden eğlenceli dakikaların yaşanmasına ev sahipliği yapacak. Tüm çocuklarımızı, gençlerimizi ve kadınlarımızı Cankurtaran Yaz kampına davet ediyoruz” dedi. 
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gençlik Meclisi’nden dolu dolu yaz kampı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör