poyrazoğlu otomotiv etiler

Gençlik, gelecek demek

Gençlik Haftası kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve gençler, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. 

17-05-2018 17:28

15-20 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve Denizli'yi ulusal ve uluslararası müsabakalarda temsil eden sporcularla gençler, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, 15 Mayıs'ın Denizli için çok özel bir gün olduğunu kaydederek, "15 Mayıs itibariyle Gençlik Haftası’nı başlatmış oluyoruz. Gençlik Haftası nedeniyle sizleri ziyaret edelim istedik. Gençliğe göstermiş olduğunuz destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Büyükşehir Belediyemizin spor tesisleri, kültür tesisleri şehrimiz için övünç kaynağı” diye konuştu. 

"Gençlik demek gelecek demek"

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Başkan Zolan, “ Denizlimizde hep beraber gençlere yönelik güzel işlerin altına imza atıyoruz. Spordan sanata, kültürden eğitime kadar gençlerin geleceğe hazırlanması için hep beraber seferber oluyoruz. İstiyoruz ki; gençlik donanımlı, gelecekte bizden daha başarılı olsun. Gençlik demek gelecek demek. Gençliği olmayanın geleceği olmaz.  İnşallah geleceğimiz daha güzel olacak” diye konuştu
Haber Merkezi


 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gençlik, gelecek demek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör