poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

Gençlere proje çağrısı

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Üniversitesi öğrenci topluluklarının temsilcileriyle bir araya geldi.  Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen toplantıda konuşan Örki, “Sizlerden bu kente fayda sağlayacak projeleri ortaya koymanızı bekliyoruz” dedi.

12-10-2019 18:15

Pamukkale Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Avni Örki, Gençlik Merkezi Müdürü Hasan Sarı, Kent Konseyi Başkanı Ayhan Soyfidan, Gençlik Meclisi Başkanı Cevat Serdar ile PAÜ’deki öğrencilerin oluşturduğu öğrenci grupları başkanları katıldı. Toplantıda Gençlik Meclisi Başkanı Cevat Serdar ve Gençlik Merkezi Müdürü Hasan Sarı’nın ardından konuşan Kent Konseyi Başkanı Ayhan Soyfidan, “ Kent Konseyi olarak Gençlik Meclisi ve Engelliler Meclisi ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu meclislerde önemli çalışmalar yapılıyor. Bunları daha da ileriye taşımak istiyoruz. Bu faaliyetlere ruhunu katacak olan aktörler sizlersiniz. Sizler farklı konularda da olsa bir dert edinmişsiniz. Bu çok önemli. Sizlere tavsiyem o ışığı hiç kaybetmeyin” dedi.

“Proje hazırlayın destek olalım”

Belediye Başkanı Avni Örki, öğrencilerin verdiği enerjinin kendisini umutlandırdığını belirterek, amaçlarının gençleri dinleyerek onların fikirlerini özgürce ifade etmelerini sağlamak olduğunu söyledi. Öğrencilik  anıları da anlatan Örki, “Ülkenin geleceği olan siz gençlerin hayalleri olmalı. O hayaller var ki sizler buradasınız. Üniversite gençliği farklı fikirlerle tanışıp akıl ve fikir süzgecinden geçirerek hareket etmeli. Biz Pamukkale Belediyesi olarak istiyoruz ki bizim belediyeciliğimiz sizin fikirlerinizle birleşsin. Hep birlikte yaşadığımız kente değer katacak projelerin hayata geçmesini istiyoruz. Bu bağlamda fikirlerini ortaya koyan siz gençlerle birlikte bugün önemli bir adım attığımıza inanıyorum. Pamukkale Belediyesi olarak bu konuda gereken tüm desteğe vermeye hazırız” dedi.  Toplantıda öğrenci toplulukları  fikirlerini ortaya koydu. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gençlere proje çağrısı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör