poyrazoğlu otomotiv etiler

Gençler tasarımı öğrendi

Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından meslek edindirme kursları kapsamında açılan 60 saatlik grafik tasarım kursunu tamamlayan 20 genç törenle sertifikalarını aldı.

31-05-2018 17:00

Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin meslek edindirme kursları çerçevesinde başlattığı grafik tasarım kursu sona erdi. Kursun sona ermesi dolayısıyla Kent Konseyi’nde sertifika töreni düzenlendi. Törene, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak ve kursiyerler katıldı. Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, "Gençlik meclisimiz tarafından meslek edindirme kursları çerçevesinde açılan grafik tasarım kursunda yaptıklarınızı görünce heyecanlandım. Haftada 2 gün olmak üzere toplamda 60 saat süren eğitim ile genç arkadaşlarımız 3 ay kursa katıldı, bir çok güzel tasarım geliştirdi. Çok güzel eserler ortaya çıkmış. Kendinizi geliştirme ve iş anlamında kursun sizlere fayda sağlayacağını düşünüyorum” dedi. 

Kurslar devam edecek

Vatandaşlardan talep sürece ücretsiz eğitimlerin devam edeceğini vurgulayan Değirmenci, "Grafik tasarım, hayalleri çizgiye dökebilmektir. Grafik tasarım ile hayaller teknoloji ile buluşturuluyor. Yeni ve yaratıcı fikirler ortaya çıkabiliyor. Bu kurs inşallah güzelliklere vesile olsun. Sizlerden tek bir beklentimiz var. Kurslarımızdan memnun kaldıysanız bunu çevrenizdeki insanlarla paylaşın” dedi. Başkan Değirmenci konuşmasının sonrasında kursiyerlere sertifikalarını verdi. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gençler tasarımı öğrendi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör