poyrazoğlu otomotiv etiler

Gençler sinemaya akın etti

Çameli’de her hafta Perşembe Günleri çocuklara sinemayı sevdirmek ve yetişkinlerin sanatsal faaliyetlerini güçlendirmek amacıyla düzenlediği sinema günleri yoğun ilgi görüyor.

22-12-2017 16:53

Çameli Belediyesi Konferans Salonu’nda  yetişkinlere yönelik, filmler ve  çocuklara yönelik ise animasyon türündeki gösterime giriyor . Filmler, çocuklar ve yetişkinler tarafından büyük bir ilgiyle izleniyor. Sinemaya gelen vatandaşlar, “Güzel bir gece yaşadık. Soğuk kış günlerinde böyle bir sıcak ortamda sosyal faaliyetlerin olması çok güzel” dediler

Başkan Arslan  ise “Çocukların Kültür Sanata ve Sinemaya  bakış açılarına katkı sağlayabilmek, onlara sinema  ve tiyatro sanatının içinde olduklarını hissettirebilmek adına ülkemizin gelecek güzel günleri için de atılmış bir adım. Sinemayı sevdirme ve sinema kültürü kazandırma amacıyla düzenlediğimiz programlarımıza halkımızın yoğun ilgisi bizleri fazlasıyla mutlu etti. Fiziki Belediyeciliğin yanı sıra Sosyal Belediyecilik kapsamında da çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gençler sinemaya akın etti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör