etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Eylül 2019 Pazartesi

Genç MÜSİAD’tan mahalle iftarı

Genç MÜSİAD Denizli Şubesi tarafından “Bereket, ortağı çoğaldıkça artar” ilkesiyle geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarlarının ilki Dokuzkavaklar Mahallesinde gerçekleştirildi.

23-05-2019 11:22

Dokuzkavaklar Semt Polikliniği yanında düzenlenen iftar yemeğine  Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, Paktaş Müdürü Kadir Pala, Önceki dönem Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyelerinin yanı sıra 3 bine yakın mahalleli katıldı.

Programı değerlendiren Genç MÜSİAD Denizli Başkanı Yunus Çiftci, “Geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarlarının ilkini Dokuzkavaklar Mahallemizde gerçekleştirdik. Masaların kurulmasından yemek dağıtımına kadar bütün süreçleri üyelerimizle birlikte yaptık. İnsanlar arasında dayanışma ruhunun, yardımlaşmanın ve kalp birliğinin perçinlenmesinin, sahip olduğumuz nimetlere şükretmemizi ve bu nimetlere sahip olmayan ihtiyaç sahiplerini, kendimizden önce düşünmemiz gerektiği, en samimi duygularla yaşadık. Mahalle iftarlarımızın ikincisin Fatih kapalı pazar yerinde yapacağız. Herkesi Ramazanın bereketine ortak olmaya davet ediyoruz” dedi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Genç MÜSİAD’tan mahalle iftarı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör