etiler poyrazoğlu otomotiv

Genç Kuruyemiş 2. Şubesini açtı 

Denizli’nin tanınmış kuruyemiş firmalarından Genç Kuruyemiş, 2. Şubesini Genç Kuruyemiş Naturel ismiyle açtı. 

05-10-2019 13:45

Bayramyeri’ndeki şubenin açılışına Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, TÜMSİAD Başkanı Kudret Atmaca, Pamukkale Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Semerci ile vatandaşlar katıldı.

İkinci şubeyi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Genç Kuruyemiş İşletme Sahibi Hasan Genç,  “ Bu mağazamızda naturel doğal ürünlere ağırlık veriyoruz. Kuruyemişin yanında;  bakliyat, baharat, meyve kurularını da müşterilerimize sunuyoruz. Serinhisar’da imalathanemiz var. Orada kendi ürünlerimizi en hijyenik koşullarda hazırlayarak müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata satıyoruz. Amacımız Denizli halkına en iyi en ucuz hizmeti kaliteden ödün vermeden sunabilmek. Bugün açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran dostlarımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Protokol üyelerinin kurdele kesimiyle 2. Şubenin açılışı gerçekleşti. Açılışın ardından Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan mağazayı gezerek iş yeri hakkında bilgi aldı.  Filiz YIĞNAK

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Genç Kuruyemiş 2. Şubesini açtı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör