poyrazoğlu otomotiv etiler

Genç Denizli, minikleri ağırladı

Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Resim Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 23 anaokulu öğrencisini ağırladı. 

21-04-2018 11:51

Genç Denizli Resim Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Hayme Hatun Ana Okulu öğrencisi 23 miniği ağırladı. Genç Denizli'nin bulunduğu tarihi Merzeci Un Değirmeni’nde düzenlenen etkinlikte Genç Denizli Resim Kulübü eğitmeni Hülya Kaya  miniklere resim sanatı ve tekniklerini anlattı. Genç Denizli Resim Kulübü  üyelerinin yaptığı eserleri inceleyen çocuklar daha sonra akrilik boya ile serbest resim çalışması yaptılar. Yumurtaların içine koydukları renkli boyalarla sıçratma tekniği kullanarak resim yapan minikler  öğrenmenin keyfini eğlenerek çıkardı.

Miniklerin eserleri karma sergilenecek

Etkinlikte çocukların başarı ve özgüven duygusunu sanat yoluyla daha iyi kazanabilecekleri belirtilirken, Genç Denizli Resim Kulübü minik misafirlerine boyama kitabı ve boya hediye etti. 23 küçük ressam tarafından yapılan eserler mayıs ayında Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli’de açılacak olan Karma Sergide görücüye çıkacak. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Genç Denizli, minikleri ağırladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör