poyrazoğlu otomotiv etiler

Geleceğin üniversitelilerinden Rektör Bağ’a ziyaret

Kale Mehmet ve Kemal Aracı Ortaokulu öğrencileri, okul öğretmenlerinden Fen Bilgisi Öğretmeni Abdülkadir Köyebakan ve Türkçe Öğretmeni Fatma Gökmen nezaretinde Pamukkale Üniversitesi’ni ziyaret etti.

14-04-2018 11:27

PAÜ Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nin organize ettiği ziyaretle, Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüsünü gezen, öğretim elemanları tarafından eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgilendirilen öğrenciler, PAÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, Merkez Yemekhanede yapılan yemek ikramının ardından Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ tarafından Rektörlük Makamında kabul edildi. 

Ortaokul öğrencilerini üniversitede ve makamında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Bağ, öğrencilerle teker teker ilgilenip nasihatlerde bulundu. Rektör Bağ, misafir öğrencilere hitaben “Sizler yarınlarımızın teminatı, üniversitemizin gelecekteki öğrencilerisiniz. Sizlere eğitim hayatınızda başarılar diliyor, gelecekte öğrencimiz olarak Pamukkale Üniversitesi’ne bekliyoruz.” şeklinde konuştu. 

Ziyaretin sonunda karşılıklı hediye takdiminin ardından, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, misafir öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Geleceğin üniversitelilerinden Rektör Bağ’a ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör