poyrazoğlu otomotiv etiler

GEKİAD’dan anlamlı kampanya

Genç Kızılcabölüklü İşadamları Derneği,  düzenlediği dayanışma yemeğinde anlamlı bir karar aldı. Dernek Başkanı Hasan Basri Teğiz, TSK için maddi yardım kampanyası başlattıklarını açıkladı.

06-03-2018 15:24

Şiir Otel’de Genç Kızılcabölüklü İşadamları Derneği’nin düzenlediği dayanışma yemeğine Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert  de katıldı. Yemekte üyeleriyle bir araya gelen GEKİAD yönetimi, anlamlı bir karar da alarak Türk Silahlı Kuvvetleri  yararına maddi yardım kampanyası başlattı. 

Dernek Başkanı Hasan Basri Teğiz, Afrin’de başlatılan sınır ötesi harekatta devletin ve Mehmetçiğin yanında olduklarını belirtti. Toplanan yardımın TSK yetkililerine teslim edileceğini açıklayan Teğiz, “Bizler sonuna kadar ordumuza destek olacağız. Afrin, Türkiye Cumhuriyeti’nin sınır güvenliğini emniyete almak için stratejik bir noktadır ve temizliği zorunludur” dedi.

Toplantıya katılan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, GEKİAD’ın aldığı karara destek olacaklarını belirterek, “Bu güzide dernek önemli işlere imza atacaktır. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Bir ve beraber olmak zorundayız” dedi. DENİB Başkanı Süleyman Kocasert ise.  “Teröre karşı her zaman olduğu gibi bugün de tek yürek ve ortak duruş sergiliyoruz. Teröre hizmet edenleri, destek olanları esefle kınıyoruz” diye konuştu.
 Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - GEKİAD’dan anlamlı kampanya
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör