etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Eylül 2019 Pazartesi

Garip’e İstanbul görevi

Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip’e MHP Genel Merkezi tarafından  23 Haziran’da yapılacak  İstanbul seçimlerinde  görev verildi. Denizli’den MHP’li 10 avukatla birlikte İstanbul seçimlerinde görev alacaklarını belirten Garip, “Seçimlerinin, seçim hukuku ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun şartlarda gerçekleşmesine hizmet etmek amacıyla Denizlili avukatlar olarak partimizin koordinasyonunda çalışacağız” dedi. 

25-05-2019 11:09

Milliyetçi Hareket Partisi  Genel Merkezi tarafından 23 Haziran’da  yenilenecek İstanbul seçimleri için 81 ildeki partili hukukçulara görev çağrısı yapılmıştı. MHP Genel Merkezi, Denizli’den  avukat ekibinin hazırlanması ve koordinasyonu için çağrıyı Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip’e iletti. Türkiye’nin kilitlendiği İstanbul seçimleri için Denizli’den 10 MHP’li avukatla görev alacaklarını belirten Garip, 3 gün boyunca Ankara’da genel merkezde konuyla ilgili temaslarda bulundu. Yürütülecek çalışmalar konusunda fikir ve görüşlerini iletti. 

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Avukat Yusuf Garip, “Genel Başkan Yardımcımız Fethi Yıldız öncülüğünde MHP İstanbul İl başkanlığı ve diğer il başkanlıklarının koordinasyonuyla İstanbul seçimleri için görevlendirilmiş bulunmaktayız. Denizlimizi temsilen 10 avukat arkadaşımızla İstanbul seçimlerinde görev yapacağız. Amacımız, seçimlerinin, seçim hukuku ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun şartlarda gerçekleşmesine hizmet etmektir. Ayrıca İstanbul’da yaşayan Denizlili seçmenlerimizle de bir araya geleceğiz. Önümüzdeki günlerde seçim çalışmalarına İstanbul ilinde yoğunlaştırarak, 10 arkadaşımızla İstanbul’daki seçimlerin hukuk güvenliği ilkesi çerçevesinde gerçekleşmesi konusunda katkı sunacağız” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Garip’e İstanbul görevi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör