poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Forum Çamlık’ın talihlileri belirlendi

Forum Çamlık AVM 10. Yılına özel düzenlediği Mercedes CLA ve I Phone x çekilişini Sinan Akçıl konseriyle birlikte gerçekleştirdi. Mercedes CLA, çekiliş sonucunda 016414 numaralı alışveriş bileti sahibi Şahin Serttaş isimli talihlinin oldu.

02-07-2018 16:26

Forum Çamlık AVM 10. Yılına özel Mercedes CLA ve I Phone X çekilişi gerçekleştirildi. Çekilişten önce Sinan Akçıl basın mensuplarıyla bir araya geldi. Daha sonra Forum Çamlık AVM'nin sosyal medya hesabından düzenlemiş olduğu 'Sinan Akçıl ile Tanışma Fırsatı Yakala' etkinliğine katılan 6 kişi, Sinan Akçıl ile tanışma fırsatı buldu ve fotoğraf çektirdi. 

Etkinliğin devamında Sinan Akçıl, Fatoş Kabasakal'ın sunumu ile Forum Çamlık AVM'de konser düzenledi. Konserde en sevilen şarkılarını söyleyen Sinan Akçıl'ın hayranları Sinan Akçıl ile birlikte şarkılara eşlik etti. Konserin ardından Noter'inde gelmesiyle birlikte numaraların bulunduğu fanuslardan şanslı rakamlar çekildi. Mercedes CLA, çekiliş sonucunda 016414 numaralı alışveriş bileti sahibi Şahin Serttaş'a çıktı. Phone X’ı 000106 numaralı alışveriş bileti sahibi Sümeyra Kahraman isimli kişi kazandı. İkinci I Phone X talihlisi ise 017057 numaralı alışveriş bileti sahibi Ayşeli Öncel oldu.

Araç sahibi aracı almazsa yerine yedek olarak 001156 numaralı bilet sahibi Mesut Salman'a verilecek. 2 tane I Phone X yedek talihlileri de 121265 ve 073955 numaralı bilet sahipleri Selahattin Gümüş ve Tülay Canan Kan isimli kişiler oldu. Çekiliş sonrası Mercedes Cla'nın şanslı talihlisi telefonla aranarak aracın kendisine çıktığı telefonla iletildi. 
Şengül BOZ    

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Forum Çamlık’ın talihlileri belirlendi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör