poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

“Fildişi kulelerde oturarak hizmet edilmez”

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Cahit Özkan,  hiç bir zaman masa başı partisi olmadıklarını belirterek ana muhalefet partisine yüklendi. Özkan, “Siyasetçiler, fildişi kulelerinde oturarak, masa başında muhalefet yaparak, bu ülkeye hizmet edemez” dedi.

03-07-2018 17:36

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Cahit Özkan,  AK Parti olarak memleketin en ücra köşesindeki vatandaşa bile ulaşarak, onların sevinçlerine, dertlerine ortak olacaklarını belirtti. Masa başı partisi olmadıklarını, siyasetçilerin fildişi kulelerinde oturarak, masa başında muhalefet yaparak, bu ülke hizmet edemeyeceklerinin altını çizen Özkan, “Memlekete hizmet edeceksek yapacağımız işler basittir. Gideceğiz, ilçelerimizde, köylerimizde, en ücra mahallelerimizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza ulaşacağız. Onların derdini dinleyeceğiz. Biz en azından kendi programlarımız dahilinde Denizli’mizde her hafta düzenli olarak halkımızın içinde olmaya gayret ediyoruz. Samimi bir şekilde dertleriyle dertlenip, sevinçlerine ortak olmaya çalışıyoruz” dedi.

Denizli’yi karış karış gezmeye devam edeceklerini de vurgulayan Özkan “Bir taraftan Çameli, Güney, diğer taraftan Çivril, Beyağaç, Kale ve diğer bütün ilçelerimizin en ücra mahallelerinde bile yaşayan kardeşlerimize kadar bütün vatandaşlarımıza ulaşmak, problemlerine çözüm bulmak için koşturacağız. Ayrıca katılımcı demokrasinin gereği olarak esnafın ve toplumsal çevrenin sıkıntılarını en iyi şekilde tespit ederek, onların sorunlarına ilişkin en kesin çözümleri ortaya koyan meslek odası, sendika ve vakıflarla bir araya geliyoruz. Tüm ziyaretlerimiz de memleketimizin sıkıntılarını ilişkin çözümleri tartışıyoruz. Bu ziyaretler bizlere doğru noktalarda doğru çözüm fırsatları da vermektedir. Bizim genel anlamda yapacağımız siyaset memleketimize hizmet siyasetidir” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Fildişi kulelerde oturarak hizmet edilmez”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör