poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

Fevzi Tokat Ortaokulu törenle açıldı

Hayırsever işadamı Yasin Tokat tarafından Güney’in Tilkilik Mahallesi’ne babası adına yaptırılan  Fevzi Tokat Ortaokulu, törenle hizmete açıldı. 

12-10-2019 18:10

Okulun açılış törenine Vali Hasan Karahan, Güney Kaymakamı Pınar Uz, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, hayırsever işadamı Yasin Tokat ve eşi, davetliler ile öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Vali Hasan Karahan, hayırsever işadamı Yasin Tokat’a eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek; Denizli’nin hayırseverlik konusunda önder, örnek ve öncü bir şehir durumunda olduğunu, bunların devamının geleceğini inandığını, Güney ilçesine  güzel bir eser kazandırıldığını belirterek, okulun  hayırlı olması temennisinde bulundu. Karahan konuşmasının ardından, hayırsever Yasin Tokat’a eğitime verdiği desteklerden dolayı plaket verdi.

3 milyon liraya mal olan ve tamamı Yasin Tokat tarafından yaptırılan 16 derslikli okulun açılışı Vali Karahan, hayırsever Yasin Tokat ve protokol üyeleri tarafından yapıldı. Karahan ve törene katılanlar açılış töreninin ardından sınıfları gezerek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi, yetkililerden okul hakkında bilgi aldı.

 

Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    

     

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Fevzi Tokat Ortaokulu törenle açıldı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör