etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Kasım 2018 Pazartesi

Eren, Denizli’nin gururu oldu

Türkiye Tenis Federasyonu’nun (TTF) 12 Yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası’nda ikinci olarak milli takıma girmeye hak kazanan Eren Özden Denizli’nin tenis kortlarındaki gururu oldu.

28-12-2017 17:41

Adana’da gerçekleştirilen turnuvaya Adana, Adıyaman, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun ve Tekirdağ’dan erkeklerde 114, bayanlarda ise 81 olmak üzere toplam 195 sporcu başvurmuş, karşılaşmalar 32’lik ana tablo ve 32’lik eleme formatında yapılmıştı.

Pamukkale Tenis Kulübü’nün başarılı sporcularından Eren Özden bu turnuvada ikinci olarak milli takıma girmeye hak kazanırken, Ege Mocan da dördüncülük elde etti. Bu önemli başarının ardından Pamukkale Tenis Kulübü’nde bir ödül töreni düzenlendi.


Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Rotary Kulübü yöneticileri ve Pamukkale Tenis Kulübü sporcuları ve antrenörleri da katıldı. Rotary Kulübü’nün yılın sporcusu ödüllerine Eren Özden ve Ege Mocan layık görülürken, öğrencilerin antrenörü Selim Çabuk’a da yılın meslek ödülü verildi. Ayrıca kulübün öğrenci ve hocalarına raket ve altın hediye edildi.Pamukkale Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mevlit Türkmen, Denizli’ye bu onuru kazandıran öğrenci ve antrenörlere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Eren, Denizli’nin gururu oldu
  • Mehmet ünal 31-12-2017
    Seninle gurur duyuyoruz erenciğim. Başarılarının devamını dilerim. Denizlimiz içinde büyük onur kaynağı oldun.tebrikler
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör